Adwokat Jacek Kozłowski w Toruniu – Bieżąca obsługa prawna

Stała pomoc doświadczonego adwokata jest często wybieraną formą obsługi prawnej przez firmy. Nasza kancelaria adwokacka proponuje bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstwom z różnych branż. Prawnik podejmie się wsparcia małych, średnich oraz dużych firm. Charakter pomocy ustalany jest na wstępie współpracy z Klientem. W ten sposób określony zostaje rodzaj wykonywanych świadczeń. Dla firm, z którymi współpracujemy na tej zasadzie wykonujemy takie czynności jak między innymi:

  • przygotowywanie i opiniowanie umów,
  • stały dostęp do porad prawnych,
  • sporządzanie pism i oświadczeń dotyczących spraw pracowniczych,
  • opracowywanie i zaskarżanie uchwał organów spółek,
  • reprezentowanie przed sądami wszystkich instancji,
  • windykacja należności.

Nasz prawnik podejmuje czynności w zakresie bieżącej obsługi prawnej firm, które mają na celu dochowanie wymogów prawnych w zakresie zwoływania oraz podejmowania decyzji przed organy spółki. Określone czynności mogą przybierać różne formy – w zależności od wskazań w zakresie obowiązującego ustawodawstwa oraz aktualnych potrzeb firmy. Adwokat naszej kancelarii realizuje doradztwo przy dochowaniu tajemnicy zawodowej. Pozyskane w trakcie współpracy informacje nie są ujawniane do wiadomości publicznej ani też wykorzystywane w żaden sposób, niezwiązany z prowadzoną współpracą.

Obsługa realizowana jest na miejscu naszej siedziby. Kancelaria adwokacka Jacka Kozłowskiego mieści się w pobliżu miejskiego rynku w Toruniu. Pomocy udzielamy w razie potrzeby również w siedzibie Klienta – uczestniczymy w posiedzeniach zarządów, rad nadzorczych, zgromadzeń akcjonariuszy, wspólników, itp.

Strona stosuje pliki cookies w celu optymalnego działania. Korzystając z witryny internetowej wyrażasz zgodę na stosowanie cookies.
Ok